Odpovědný redaktor: Sobolová Zdeňka PaedDr.

Pište nám!

Čekáme na vaše zprávy, články a nebo komentáře

Své příspěvky posílejte na sobolova@spse.cz

Časopis vychází pod záštitkou ředitele SPŠE a VOŠ Pardubice


Ahoj pejskové a kočičky,
zdraví Vás Marcela Štěpánková. Bydlím u svých páníčků. Jsou na mě hodní a vůbec si nemohu ani trochu stěžovat. Libuška mi dává samé lahodné menu – masíčko jedna báseň, a když je to šunka od kosti, tak jsem v sedmém nebi. Láďa, ten učí na té elektroprůmyslovce, domů chodí večer, ale potom spolu píšeme na počítači a to mě moc baví. Jo a v sobotu, to děláme něco v dílně nebo na zahradě a já mu přitom asistuji a jsem ráda, že mám společníka. Jo a když se dělá něco na zahradě
a mohu se vyválet v čerstvé vyhřáté hlíně – to je paráda, už aby zase bylo jaro. A když je venku velký teplo, tak si zalezu do brambor, tam je příjemný chládek, klídek a pěkně se tam spinká. Tam vydržím i celý den a držím siestu.
Luba, ten je doma jen o sobotách a nedělích, ale je to taky dobrák. Vždycky, když jde kolem mě, tak mě pohladí a nebo pochová. Jenom mně nechce půjčit počítač. Nejradši mám Ládíka - ten mě hladí, chová a já si přitom předu přes dvě oktávy, jak mi je báječně.
Holky a kluci, já už jsem kočičí babička - už mi táhne na třináct a už také užívám nějaké ty prášky a chodím každý rok na pravidelnou prohlídku ke svému panu doktorovi. To víte, roky nezastavíte. Nemám žádný rodokmen, nejsem žádná von, jsem obyčejná kočka. Za ty roky už mám nějaké zkušenosti, vím, co je to slušné vychování. Měla jsem tři kluky - Mourina, Strakina a Rezika, ale ti už jsou v kočičím nebi.
A víte, proč se jmenuji Marcela? No proto, že jsem si svoje páníčky našla 12. října a to má svátek Marcel – symbol odvahy a bojovnosti, ale já jsem holka – tedy Marcela.

Ahojky, mějte se prima a někdy se zase ozvěte Vy.

Vaše Marcela.

Zobrazit fotky

26/02/2016