Odpovědný redaktor: Sobolová Zdeňka PaedDr.

Pište nám!

Čekáme na vaše zprávy, články a nebo komentáře

Své příspěvky posílejte na sobolova@spse.cz

Časopis vychází pod záštitkou ředitele SPŠE a VOŠ Pardubice

Jméno: Míša, Mourek
Rasa: evropská černá, evropská žíhaná
Věk: 4 roky
Kde nejraději spí: Míša nejraději přes den spí na pohodlných křeslech a v noci si lehá nejčastěji doprostřed postele, vždy k někomu jinému. Občas si však lehne mezi plyšáky, kde splyne s okolím.
Mourek přes den spí na podobných místech jako Míša, ale v noci si lehá k nohám, a proto se někdy nemůžete hnout.
Co rádi jí: Oba kocouři mají rádi samozřejmě šunku a whiskas, ale mají velice zajímavé chuťové buňky. Například Míša nemá problém s vařenou brokolicí (veliká výhoda pro mě) a Mourek zase rád zbaští hrášek.
Co mají rádi: Především mají rádi, když jim uvolníte křeslo, aby si mohli lehnout na pohodlné místo. Mají také rádi drbátko. Někdy se s ním mazlí i sami. Jsou také velice roztomilí, když loví jak šňůrku, tak také i šunku.
Co je zaručeně naštve: Naštve je, když je vyhodíte z místa, kde spali. Pak se ale připravte na to, že budete ráno vstávat velmi brzy.
Co na nich mám nejvíce rád: Mám na nich velmi rád, že když chtějí najíst, tak se ozvou, a to především ráno, když zaspím. Už mi zachránili mnoho pozdních příchodů. Mám na nich také rád, že dělají společnost při domácích úkolech, při opravách nějakých prací, atd.
Lukáš Smítal

Zobrazit fotky

26/02/2016